قیمت ساینا اتوماتیک

ساینا اتوماتیک یکی از دیگر از خودروهای جدید سایپا که در نمایشگاه مشهد با تغییرات ظاهری رونمایی شد.

سایپا ساینا اتوماتیک همان تیبا یا ساینا دنده ای از همان پیشرانه m15 بهره میبرد که 1503 سی سی حجم دارد و قابلیت تولید 87 اسب بخار قدرت و 128 نیوتن متر گشتاور را دارد با این تفاوت که اینبار با یک گیربکس cvt کوپل شده است .  از نظر کیفیت فنی ، کشش ، قابلیت های حرکتی و ... ساینا اتوماتیک در این مقایسه پایین ترین امتیازات را کسب میکند و در تست ها با اختلاف زیاد از رقبایش عقب میماند . این گیربکس برای نخستین بار است که بر روی یک ماشین در داخل ایران نصب می گردد و باید در طول زمان ببینیم که چقدر استهلاک دارد و هزینه نگهداری های آن تا چه حد است اما به صورت فرضی با توجه به کشش ضعیف ساینا به نظر نمی رسد که در 2 تا 3 سال اول برای این گیربکس بلژیکی مشکل خاصی پیش بیاید

در غرفه نمایشگاه خودرو مشهد سایپا، اکثر توجهات به رهام حصول جدید سایپا بود اما در گوشه کنار این غرفه، خودروهایی حضور داشتند که در صورت عرضه به بازار می‌توانند توجهاتی را به سوی خود جلب کنند. ساینا اتوماتیک به چهره اسپرت در غرفه سایپا در این نمایشگاه حضور داشت. ساینا اتوماتیک چند وقتی است که به بازار عرضه شده و   و قیمت فروش ساینا اتوماتیک با حدود  45 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود اما این نسخه از نظر ظاهری تغییراتی کرده بود

تغییر جلو پنجره که البته بیشتر بحث تغییر رنگ قسمت میانی بود و رینگ‌های جدید عمده‌ترین تغییرات این خودرو بود. اما در کناره خودرو طراح هایی نیز روی بدنه کشیده شده بود که چهره این خودرو را اسپرت و جوان پسندتر می‌کرد. در کنار این خودرو یک لیست امکانات قرار داده شده بود که روی آن امکاناتی چون فرمان برقی، کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید و یا سنسور پارک عقب نوشته شده بود.
اگرچه به نظر می‌رسد که این خودرو تنها یک تغییر ظاهری را تجربه کرده و از نظر فنی با ساینا اتوماتیک عرضه شده تفاوتی ندارد، و قطعاً ترکیب موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی و گیربکس CVT فاصله زیادی برای هیجان دارد، اما مطمئناً در صورت عرضه این خودرو با چنین ظاهری توسط سایپا، می‌تواند توجه جوانان را به سوی خود جلب کند و عدم حضور خودرویی با چهره اسپرت و جذاب در این رنج قیمتی، فضای کار را برای عرض اندام چنین خودروهایی بیشتر می‌کند.
ساینا اتوماتیک به پیشرانه 4 سیلندر خطی 1.5 لیتری مجهز شده که می تواند حداکثر 87 اسب بخار و 128 نیوتن متر را تولید کند. همچنین گیربکس نصب شده روی این خودرو از نوع CVT است.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودرو

اخبار به روز خودرو