BMW x4 2019

خودرو بی ام و ایکس 4 مدل 2019 را می توان یک نسل میانه خانواده X3 و X6 دانست که از نسل ایکس 3 پیشرفته تر و جذاب تر است

پلاک 11، BMWx4نسبت به نسل قبلی دارای تغییرات زیادی در مشخصات و امکانات است و سایز آن هم بزرگتر شده است. در عین حال که بزرگتر است اما وزن کمتری را به خود اختصاص داده و این نشان از طراحی فوق العاده این خودرو می دهد

قیمت مدل پایه xDrive۲۰i M اسپرت این خودرو از ۷۶۹۰۰ دلار شروع می شود که ۱۰ هزار دلار بیش تر از مدل ممتاز X۳ است.
ویژگی های استاندارد این خودرو شامل رینگ های آلیاژی ۱۹ اینچی M سبک، نمایشگر بالای سر، چراغ های جلو و مه شکن LED، سیستم تعلیق انطباقی، چراغ های جلو و برف پاک کن های خودکار، کنترل دمای سه محیطه، در صندوق عقب خودکار، Navigation Professio با سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی ۱۰.۲۵ اینچی و ناوبری و خدمات ConnectedDrive و رادیوی دیجیتال DAB+ است.
مدل xDrive۲۰i این خودرو از موتور ۲.۰ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر بنزینی با قدرت ۱۳۵ کیلووات و گشتاور ۲۹۰ نیوتون متر بهره می برد که به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل است.
مدل xDrive۲۰d این خودرو با قیمت ۷۹۹۰۰ دلار عرضه می شود و تجهیزات آن مشابه مدل xDrive۲۰i است و تنها نیرومحرکه آن ها تفاوت دارد.
زیر کاپوت این خودرو موتور ۲.۰ لیتری چهار سیلندر توربو دیزل با قدرت ۱۴۰ کیلووات و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متر تعبیه شده است.
مدل بعدی این خودرو xDrive۳۰i است که ۸۳۹۰۰ دلار قیمت دارد. ویژگی های مازاد در این خودرو شامل روکش چرم Vernasca، دسترسی بدون سویچ، نمایشگر تجهیزات دیجیتال ۱۲.۳ اینچی، ترمزهای M اسپرت، چراغ های جلوی LED و نور بالای خودکار به همراه رینگ های آلیاژی سبک ۲۰ اینچی M است.
نیروی این مدل از موتور ۲.۰ لیتری توربوی بنزینی با قدرت ۱۸۵ کیلووات و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر متصل به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته اسپرت تامین می شود.

منبع: خبر ماشین

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودرو

اخبار به روز خودرو