معرفی شاسی بلند جدید TankX رضوانی

پارسال شاسی بلند تانک موتورز رضوانی رونمایی شد و به عنوان گران ترین ماشین معرفی شد.

 پلاک11 ، بعد از شاسی بلند تانک موتورز رضوانی ، شاسی بلند جدید رضوانی با نام Tank x به عنوان جدیدترین نسخه از ماشین رضوانی می باشد.

رضوانی Tank X کمی عجیب تر از مدل اصلی خود است و قیمتی منطبق با همین ویژگی دارد.
  زیر کاپوت Tank X موتور سوپرشارژ ۶.۲ لیتری V۸ هلکت فیات کرایسلر با قدرت ۵۲۷ کیلووات و گشتاور ۹۶۳ نیوتون متر تعبیه شده است. نیروی این موتور از طریق ساختار چهار چرخ فعال on-demand به چرخ ها منتقل می شود که برای حالت رانندگی جاده ای می تواند غیر فعال شود.
رضوانی ویژگی های عملکرد Tank X را اعلام نکرده اما می دانیم که وزن این خودرو ۱۹۵۰ کیلوگرم است. این خودرو دارای طول ۴.۹۸ متر، عرض ۲.۱۳ متر و ارتفاع ۲.۱۱ متر است.
ویژگی های استاندارد در Tank X شامل بسته ارتقایی آفرود Extreme است که lift kit شش اینچی، محورهای Dynatrac ProRock XD۶۰/۸۰، ترمزهای بزرگ ProGrip، کمک فنرهای آفرود فاکس و تایرهای ۳۷ اینچی را شامل می شود.
هم چنین این خودرو به صورت استاندارد از نوار LED بالای شیشه جلو و درهای خودکشی عقب با عملکرد الکترونیکی بهره می برد. آپشن های این خودرو شامل سیستم دید در شب گرمایشی است.
Tank X دارای قیمت پایه ۲۵۹ هزار دلار است در حالی که مدل استاندارد Tank با قیمت ۱۶۵ هزار دلار از موتور ۶.۴ اینچی Hemi V۸ با قدرت ۳۷۳ کیلووات بهره می برد.
هر دوی این مدل ها بر أساس جیپ رنگلر ساخته شده اند.

منبع:خبر ماشین