معرفی اوپل کورسا GSI مدل 2019

اوپل کورسا نخستین بار در سال 1982 معرفی شد و تاکنون در 5 نسل به مرحله تولید رسیده است.

مهمترین تفاوت کورس GSI با دیگر برادران خود در توانایی‌های فنی و قوای محرکه آن است. کورسا GSI پلاک 11 ، با بهره گیری از پیشرانه 1.4 لیتری توربوشارژر دار ۱۴۸ اسب بخاری خود میتواند در مدت ۸ ثانیه سرعت خود را از حالت سکون به یکصد کیلومتر بر ساعت برساند که برای چنین اتومبیلی با پیشرانه بسیار کم حجک زمان قابل توجه‌ای به نظر میرسد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، این مدل GSi که در جایگاهی بین مدل پایه و مدل ممتاز VXR این هاچ بک قرار می گیرد از موتور ۱.۴ لیتری توربوی بنزینی با قدرت ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۲۲۰ نیوتون متر بهره می برد که نیروی آن از طریق گیربکس دستی شش سرعته به چرخ های جلو منتقل می شود.
اوپل ادعا می کند کورسا GSi دارای شتاب صفر تا صد ۸.۴ ثانیه و بیشینه سرعت ۲۰۷ کیلومتر بر ساعت است.
ویژگی های بدنه متمایز این خودرو شامل جلوپنجره کندوی عسلی، بسته ارتقایی بدنه، تزئینات کربنی، اسپویلر عقب بزرگ تر، روکش کرومی لوله اگزوز و مالیپرهای ترمز قرمز پشت رینگ های آلیاژی برش الماسی دو رنگ ۱۷ اینچی است.
در کابین این خودرو صندلی های جلوی اسپرت، فرمان چرمی تخت، سیستم سرگرمی IntelliLink اوپل با اپل کارپلی و اندروید اتو تعبیه شده است.
کسانی که در پی ظاهری تهاجمی تر برای این خودرو هستند می توانند بسته ارتقایی GSi Plus با قیمت ۱۹۰۰ پوند را برای آن انتخاب کنند که شامل رینگ های برش الماسی ۱۸ اینچ با تایرهای Pilot Sport ۴ میشلین، صندلی های اسپرت چرمی ریکارو و چراغ های جلوی بای زنون است.
اوپل کورسا GSi این ماه با قیمت ۱۸۹۹۵ پوند وارد نمایندگی های فروش انگلستان می شود. رقبای این خودرو سوزوکی سویفت اسپرت و فورد فیستا ST هستند.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

اخبار خودرو