مدیر عامل ایران خودرو از استقبال 15 هزار نفری ثبت نام شده در پیش فروش ایران خودرو  تشکر کرد!!

در پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو 15000 نفر مشتری واقعی موفق به ثبت نام شده اند.

پلاک 11 ، مصطفی خان کرمی ، معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو  از استقبال بی نظیر مشتریان از پیش فروش جدید تشکر کرد و گفت:" همانطور که از پیش اطلاع رسانی شده بود، روز گذشته بخشنامه پیش فروش گروه محصولات شرکت ایران خودرو فعال شد و تعداد حدود ۱۵هزار مشتری نهائی و مصرف کننده واقعی موفق به ثبت نام در این بخشنامه شدند.
مصطفی خان کرمی با بیان این مطلب افزود: هدف شرکت ایران خودرو از اجرای طرح های پیش فروش گروه محصول، کم کردن انگیزه دلالان و افزایش احتمال دست یابی مشتریان و مصرف کنندگان واقعی به خودروی مورد نظر خود است. ثبت نام کنندگان نیز در موعد مقرر نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام خواهند کرد.
وی گفت: با توجه به مشکلاتی که در گذشته در مراحل ثبت نام برای مشتریان بوجود می آمد، سعی کردیم با به کارگیری روش ها و تکنیک های جدید و همچنین اعمال محدودیت هائی که مسیر ثبت نام را برای مصرف کنندگان واقعی کوتاه تر می کند، فرآیند ثبت نام را برای مشتریان نهائی تسهیل کرده و دست دلالان و سودجویان بازار را کوتاه کنیم.
خان کرمی تصریح کرد: برنامه ریزی کرده ایم تا مطابق وعده مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو، پیش فروش ویژه خودروهای تولیدی را آغاز کنیم و با این اقدام بخشی از اعتماد مشتریان را پاسخ داده و نیاز بازار تامین شود.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

مجله خودرو