قیمت فروش پراید به زیر 30 میلیون تومان رسید!

سایپا قیمت فروش خودروهای های پراید را با کاهش قابل توجه منتشر نمود.

پلاک 11 ، این روزها کاهش قیمت خودروهای داخلی در کشور روز به روز در حال ریزش است و شرکت سایپا قیمت فروش ماشین پراید را به زیر 30 میلیون تومان منتشر کرده است البته برخی از فروشندگان در بازار خودرو در برابر کاهش قیمت ها مقاومت می کنند، اما با این حال اگر روند کاهش قیمت نرخ ارز در کشور ادامه داشته باشد همچنان شاهد کاهش قیمت های خودرو در بازار خواهیم بود.

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران گفت:

در ادامه روند هفته گذشته، قیمت‌ها در بازار خودرو امروز نیز کاهش یافت؛ به‌ گونه‌ای که پس از ماه‌ها قیمت پراید ۱۳۱ به زیر ۳۰ میلیون تومان رسید. امروز قیمت خودروهای داخلی بین ۲ تا ۴ میلیون تومان کاهش یافته است.

سعید موتمنی در این زمینه اظهار داشت:

قیمت ماشین پراید ۱۳۱ از حدود ۳۱ میلیون تومان در روز گذشته به ۲۹ میلیون تومان رسیده است. قیمت فروش پراید ۱۱۱ نیز از حدود ۳۵ میلیون تومان به ۳۴ میلیون تومان و قیمت پژو 405 نیز از حدود ۵۱ میلیون تومان در روز گذشته به ۴۹ میلیون تومان رسیده است.

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران ادامه داد:‌

طی هفته اخیر، قیمت خودروهای مونتاژی تولید داخل همچون پژو 2008 نیز به طور میانگین بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان کاهش یافته است. دلیل کاهش قیمت خودرو در روز جاری، افزایش عرضه از سوی فروشندگان است. پیش از این برخی افراد خودروها را خریداری و انبار کرده بودند تا با قیمت بالاتری بفروشند، اما با افت اخیر نرخ ارز از کاهش بیشتر قیمت‌ها ترسیده و همه فروشنده شده‌اند.

موتمنی با بیان اینکه کاهش قیمت خودرو در روز جاری در حالی است که خریداری در بازار وجود ندارد، تصریح کرد:

سه‌شنبه هفته گذشته به دنبال سقوط نرخ ارز در بازار آزاد، قیمت خودروهای داخلی در بازار بین ۱.۵ تا ۱۲ میلیون تومان و قیمت خودروهای وارداتی نیز به طور میانگین ۵۰ میلیون تومان کاهش یافت.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

مجله خودرو